Poznejte unikátní vulkanická vína WILOMENNA. Degustujeme na vinici, ve vinném sklepě nebo si objednejte degustaci v prostorách vaší firmy. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek.

Dárkové poukazy

Vybírejte z nabídky poukazů na nákup vín v dané hodnotě nebo poukazů na konkrétní službu či degustaci. Dárky z vinařství WILOMENNA potěší unikátním původem i lahodnou chutí.

Konzultace se someliérem

Text bude doplněn

Vánoční dárky

Vinné vánoční dárky, které pod stromkem nezapadnou.

Degustační sety / dárkové tašky / vlastní etikety

Svatební vína

Unikátní doplněk na svatební hostinu i krásná vzpomínka na důležitou životní událost. Vína navíc můžete ozvláštnit etiketou s vlastním designem.

Degustační sety / dárkové tašky / vlastní etikety (ceník)

Rozlučka se svobodou

Originální rozlučka se svobodu ve vulkanickém vinařství se stane nezapomenutelným zážitkem. Spojte se spaním ve vinném řádku nebo raději zvolte pohodlnější variantu a vyberte si ubytování v jednom z našich spřátelených hotelů v historických Lounech.

CONTACT FORM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  ABOUT OUR SHOP

  Home to hundreds of products that can make life easier after a loss of sight, Shop CNIB is a retail enterprise created by the charity Canadian National Institute for the Blind (CNIB).

   Tel: 877-45-44-33
  E-Mail: [email protected]

   20 Margaret St, London
  Great Britain, 3NM98-LK

   Support forum
  for over 24h

   Free standard shipping
  on all orders.