Poznejte unikátní vulkanická vína WILOMENNA. Degustujeme na vinici, ve vinném sklepě nebo si objednejte degustaci v prostorách vaší firmy. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek.

Dárkové poukazy

Vybírejte z nabídky poukazů na nákup vín v dané hodnotě nebo poukazů na konkrétní službu či degustaci. Dárky z vinařství WILOMENNA potěší unikátním původem i lahodnou chutí.

Konzultace se someliérem

Text bude doplněn

Vánoční dárky

Vinné vánoční dárky, které pod stromkem nezapadnou.

Degustační sety / dárkové tašky / vlastní etikety

Svatební vína

Unikátní doplněk na svatební hostinu i krásná vzpomínka na důležitou životní událost. Vína navíc můžete ozvláštnit etiketou s vlastním designem.

Degustační sety / dárkové tašky / vlastní etikety (ceník)

Rozlučka se svobodou

Originální rozlučka se svobodu ve vulkanickém vinařství se stane nezapomenutelným zážitkem. Spojte se spaním ve vinném řádku nebo raději zvolte pohodlnější variantu a vyberte si ubytování v jednom z našich spřátelených hotelů v historických Lounech.

CONTACT FORM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

ABOUT OUR SHOP

Home to hundreds of products that can make life easier after a loss of sight, Shop CNIB is a retail enterprise created by the charity Canadian National Institute for the Blind (CNIB).

 Tel: 877-45-44-33
E-Mail: [email protected]

 20 Margaret St, London
Great Britain, 3NM98-LK

 Support forum
for over 24h

 Free standard shipping
on all orders.