Degustace ve vinici a vinařství

Dechberoucí vulkanická krajina s přírodní památkou Blšanský Chlum a výhled na hrad Hazmburk dělají z degustace na vinici opravdu unikátní zážitek.

Při hezkém počasí se většina akce odehrává přímo ve vinici, ale zavítáte také do výrobních prostor a Schwarzenberského sklepa z 18.století. Degustací vás provede vinařka Kateřina Mikulíková.

  Degustace u vás

  Hledáte zajímavou možnost jak oživit firemní akci, večírek nebo svatbu?  Vinařka Kateřina Mikulíková přijede představit vína WILOMENNA přímo na vaši akci.

   On-line degustace

   Nemáte času nazbyt, nebo se z nějakého důvodu nemůžeme setkat osobně?  Žádný problém. Vína vám pošleme poštou a degustaci pro vás uspořádáme on-line.

   Jak vypadá online degustace

    Sabráž

    Originální vinná show. Sabráž dokáže Kateřina Mikulíková udělat šavlí, ale třeba i podpatkem. Sekat sekty si můžete pod jejím vedením vyzkoušet i vy.  Sabráž lze objednat jako součást degustace i samostatnou show na vaší akci.

     Vinné workshopy

     Vinný workshop je tak trochu jiná degustace. Moderní interaktivní koncept. Ochutnávejte, ptejte se, sáhněte si na vulkanické kameny, zkuste připravit vlastní cuvée a mnoho dalšího. Akci připravíme přímo pro vás na míru.