Novinka

Co si nalít (nejen) k valentýnské večeři

CO SI NALÍT (NEJEN) K VALENTÝNSKÉ VEČEŘI

Už víte, co budete večeřet se svou drahou polovičkou 14. února? Valentýnská romantika si žádá něco výjimečného – jednoznačně unikátní vulkanické víno WILOMENNA. 

Budete podávat steak nebo zvěřinu? Doporučujeme suché víno s vášnivě červenou barvou – Samba cuvée 2019. A to, že je jeho název inspirován portugalským semba“, které znamená v překladu božská tanečnice, možná napoví, jak bude večer dále probíhat. 

Patříte-li k těm, kdo preferují bublinky, zvolte Sekt Wilomenna 2015. Tento dynamický brut vyniká vůní lahodných broskvových a citrusových tónů. Skvěle se hodí k lehčím pokrmům a mořským plodům.

Milujete sýry? Pak je do páru perfektní červené víno výrazného charakteru. Může být i dvojsmyslné zvolit na valentýnskou večeři z našeho portfolia právě víno Provocateur cuvée 2018. 

Pokud si vyberete těstoviny nebo smetanovou omáčku, pak je jasnou volbou Mystery rosé 2019. Toto suché cuvée s temně růžovou barvou ocení všichni milovníci jahod, po jeho ochutnání vám totiž odhalí jejich sladkou chuť. Mystery znamená v překladu tajemství, další vývoj valentýnského večera tedy v tomto duchu i na vás necháme… 

 Ať už zvolíte jakékoliv víno, přejeme NA ZDRAVÍ. A na lásku! 

Další novinky