Poznejte unikátní vulkanická vína WILOMENNA. Degustujeme na vinici, ve vinném sklepě nebo si objednejte degustaci v prostorách vaší firmy. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek.

Degustace ve vinici a vinařství

Dechberoucí vulkanická krajina s přírodní památkou Blšanský Chlum a výhled na hrad Haznburg dělají z degustace na vinici opravdu unikátní zážitek.

Při hezkém počasí se většina akce odehrává přímo ve vinici, ale zavítáte také do výrobních prostor a Schwarzenberského sklepa z 18.století. Degustací vás provede vinařka Kateřina Mikulíková.

Degustace u vás

Hledáte zajímavou možnost jak oživit firemní akci, večírek nebo svatbu?  Vinařka Kateřina Mikulíková přijede představit vína WILOMENNA přímo na Vaši akci.

On-line degustace

Nemáte času nazbyt nebo se z nějakého důvodu nemůžeme setkat osobně?  Žádný problém. Vína vám pošleme poštou a degustaci pro vás uspořádáme on-line.

https://www.dreampro.cz/galerie/jak-vypada-online-degustace

Sabráž

Show – sekat sekty, šavle – workshop – kdekoliv –

Originální vinná show. Sabráž dokáže Kateřina Mikulíková udělat šavlí, ale třeba i podpatkem. Sekat sekty si můžete pod jejím vedením vyzkoušet i vy.  Sabráž lze objednat jak součást degustace i samostatnou show na Vaší akci.

Vinné workshopy

Vinný workshop je tak trochu jiná degustace. Moderní interaktivní koncept. Ochutnávejte, ptejte se, sáhněte si na vulkanické kameny, zkuste připravit vlastní cuvée a mnoho dalšího. Akci připravíme přímo pro Vás na míru.

Kontaktní formulář

  ABOUT OUR SHOP

  Home to hundreds of products that can make life easier after a loss of sight, Shop CNIB is a retail enterprise created by the charity Canadian National Institute for the Blind (CNIB).

   Tel: 877-45-44-33
  E-Mail: [email protected]

   20 Margaret St, London
  Great Britain, 3NM98-LK

   Support forum
  for over 24h

   Free standard shipping
  on all orders.